Käo Tugikeskuse Pae keskus

Aadress: Pae 37/Võidujooksu 18, 11414 Tallinn 

Telefon: 672 0696
Avatud: 7:30-17:00

Direktor – Marina Runno
E-post: marina.runno@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4470

Teenuste juht – Hanna-Liisa Tiitso
E-post: hannaliisa@kaokeskus.ee 
Telefon: 672 0696

Meeskonnajuht – Pirgit Lillemets
E-post: pirgit.lillemets@kaokeskus.ee 
Telefon: 672 0696

Meeskonnajuht – Triin Soopaju
majutusega seotud teemad
E-post: triin.soopaju@kaokeskus.ee 
Telefon: 672 0696, 502 4609

Rehabilitatsioonitöö koordinaator – Liisi Pinta
E-post: liisi.pinta@kaokeskus.ee 
Telefon: 620 0885, 5854 5586

Sotsiaaltöötaja – Silvia Looveer
E-post: silvia.looveer@kaokeskus.ee 
Telefon: 620 0885

Kvaliteedijuht  Jane Langemets
E-post: jane.langemets@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4470

Eripedagoogilise töö juht – Kati Kiiver
E-post: kati.kiiver@kaokeskus.ee 
Telefon: 672 0696

Personalijuht – Helen Hakmann
E-post: helen.hakmann@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4473

Projektijuht – Piret Poller
E-post: piret.poller@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4473

Majandusjuhataja – Tatjana Urõvskaja
E-post: tatjana.urovskaja@kaokeskus.ee
Telefon: 5687 2202Õde – Maili YerlikayaE-post: maili.yerlikaya@kaokeskus.ee
Telefon: 5387 0770 

Karukell
E-post: karukell@kaokeskus.ee
Telefon: 5393 2319

Kelluke
E-post: kelluke@kaokeskus.ee
Telefon: 5301 0057

Pääsusilm
E-post: paasusilm@kaokeskus.ee
Telefon: 5305 5813

Rukkilill
E-post: rukkilill@kaokeskus.ee
Telefon: 5393 4399

Kullerkupp
E-post: kullerkupp@kaokeskus.ee 
Telefon: 5918 3427

Karikakar
E-post: karikakar@kaokeskus.ee 
Telefon: 5380 1467

Meelespea 
E-post: meelespea@kaokeskus.ee
Telefon: 5377 6082

Sinilill
E-post: sinilill@kaokeskus.ee
Telefon: 5780 7521

Pae majutus
E-post: paemajutus@kaokeskus.ee
Telefon: 601 6536

Kuidas meid leida?

  • Kesklinnast, Kivisilla (endine Kunstiakadeemia peatus) peatusest sõitke bussiga nr 31, väljuge Võidujooksu peatuses.