Kontakt

Käo 53, 13418 Tallinn

Telefon: 677 3495
E-post: kaokool@kaokool.ee

Liina Pihol – direktor liina.pihol@kaokool.ee

Katrin Kuldma – õpetaja, juhiabi katrin@kaokool.ee 

Mairi Forni – õpetaja mairi@kaokool.ee

Helen Kogerma – õpetaja helen@kaokool.ee

Karoliina Paist – õpetaja karoliina@kaokool.ee 

Jaanika Ingel – õpetaja jaanika@kaokool.ee

Hannabel Müür – õpetaja hannabel@kaokool.ee

Marina Allika – õpetaja marina@kaokool.ee

Liina Selgis – õpetaja (puhkusel) liina.selgis@kaokool.ee

Kertu Rummel – õpetaja kertu@kaokool.ee

Marju Jõgis – õpetaja marju@kaokool.ee

Kati Kiiver – eripedagoog kati@kaokeskus.ee 

Kaidi Pill – eripedagoog kaidi@kaokool.ee 

Laura Feldbach – õpetaja, füsioterapeut laura@kaokool.ee

Älis Erk – kooli õde alis.erk@kaokool.ee . Telefon: 677 3495. Terviseõde OÜ

Jane Langemets
 – Kooli pidaja esindaja, MTÜ Inimeselt Inimesele juhatuse liige inimeseltinimesele@gmail.com

EE981010220196172227 – MTÜ Inimeselt Inimesele Arvelduskonto EUR