Käo Tugikeskuse Maleva keskus

Aadress: Maleva 16,  11711 Tallinn
Avatud: 8:00-17:00

Direktor – Marina Runno
E-post: marina.runno@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4470

Meeskonnajuht – Liis Rändur
E-post: liis.randur@kaokeskus.ee 
Telefon: 5886 8201

Meeskonnajuht majutuses – Triin Soopaju
E-post: triin.soopaju@kaokeskus.ee
Telefon: 672 0696, 502 4609

Teenuste juht – Anu Rahu
E-post: anu.rahu@kaokeskus.ee
Telefon: 5855 5091

Majandusjuhataja – Tatjana Urõvskaja 
E-post: tatjana.urovskaja@kaokeskus.ee 
Telefon: 5687 2202

Projektijuht – Piret Poller
E-post: piret.poller@kaokeskus.ee

Kvaliteedijuht – Jane Langemets
E-post: jane.langemets@kaokeskus.ee
Telefon: 672 0696

Personalijuht – Margit Paulus
E-post: margit.paulus@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4473

Rehabilitatsioonitöö koordinaator – Kätriin Jõesoo
E-post: katriin.joesoo@kaokeskus.ee
Telefon: 5854 5586

Eripedagoogilise töö juht – Kati Kiiver
E-post: kati.kiiver@kaokeskus.ee

Õde – Maili Yerlikaya
E-post: maili.yerlikaya@kaokeskus.ee
Telefon: 5387 0770 

Jasmiin

E-post: jasmiin@kaokeskus.ee
Telefon: 5855 1647

Pihlakas
E-post: pihlakas@kaokeskus.ee
Telefon: 5918 3080

Aroonia 

E-post: aroonia@kaokeskus.ee
Telefon: 5855 1619

Sirel

E-post: sirel@kaokeskus.ee
Telefon: 5383 8267

Kibuvits
E-post: kibuvits@kaokeskus.ee
Telefon: 5380 8816

Maleva majutus
E-post: malevamajutus@kaokeskus.ee
Telefon: 5383 2098

Kuidas meid leida?

  • Kesklinnst (Viru) sõitke bussiga nr 73, väljuge Neeme peatusest. Kõndige kesklinna suunas tagasi kuni Maleva keskuseni (kuni 3 min). Teine võimalus on sõita bussiga 73 viimase peatuseni- Kopli liinid ning kõndida tagasi kuni Maleva keskuseni.
  • Kesklinnast sõitke trammiga nr 1 ja nr 2, väljuge Maleva peatusest. Kõndige mööda Maleva tänavat kuni keskuseni.