Käo Tugikeskuse Maleva keskus

Aadress: Maleva 16,  11711 Tallinn
Avatud: 8:00-17:00

Direktor – Marina Runno
E-post: marina.runno@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4470

Meeskonnajuht – Liis Rändur
E-post: liis.randur@kaokeskus.ee 
Telefon: 5886 8201

Meeskonnajuht – Triin Soopaju
majutusega seotud teemad
E-post: triin.soopaju@kaokeskus.ee
Telefon: 672 0696, 502 4609

Teenuste juht – Hanna-Liisa Tiitso
E-post: hannaliisa@kaokeskus.ee 
Telefon: 672 0696

Majandusjuhataja – Tatjana Urõvskaja 
E-post: tatjana.urovskaja@kaokeskus.ee 
Telefon: 5687 2202

Projektijuht – Piret Poller
E-post: piret.poller@kaokeskus.ee

Kvaliteedijuht – Jane Langemets
E-post: jane.langemets@kaokeskus.ee
Telefon: 677 3495

Personalijuht – Helen Hakmann
E-post: helen.hakmann@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4473

Rehabilitatsioonitöö koordinaator – Liisi Pinta
E-post: liisi.pinta@kaokeskus.ee
Telefon: 5854 5586

Eripedagoogilise töö juht – Kati Kiiver
E-post: kati.kiiver@kaokeskus.eeÕde – Maili YerlikayaE-post: maili.yerlikaya@kaokeskus.ee
Telefon: 5387 0770 

Jasmiin

E-post: jasmiin@kaokeskus.ee
Telefon: 5855 1547
Pihlakas
E-post: pihlakas@kaokeskus.ee
Telefon: 5918 3080

Aroonia 

E-post: aroonia@kaokeskus.ee
Telefon: 5855 1619

Sirel

E-post: sirel@kaokeskus.ee
Telefon: 5383 8267

Kibuvits
E-post: kibuvits@kaokeskus.ee
Telefon: 5380 8816

Maleva majutus
E-post: malevamajutus@kaokeskus.ee
Telefon: 5383 2098

Kuidas meid leida?

  • Kesklinnst (Viru) sõitke bussiga nr 73, väljuge Neeme peatusest. Kõndige kesklinna suunas tagasi kuni Maleva keskuseni (kuni 3 min). 
  • Kesklinnast sõitke trammiga nr 1 ja nr 2, väljuge Maleva peatusest. Kõndige mööda Maleva tänavat kuni keskuseni.