Käo Tugikeskuse lastekeskus

Aadress: Käo 53, 13418 Tallinn 

Telefon: 677 3495
Avatud: 8:00 – 17:00

Käo Tugikeskuse direktor – Marina Runno
E-post: marina.runno@kaokeskus.ee 
Telefon: 606 4470

Käo Põhikooli direktor – Liina Pihol
E-post: liina.pihol@kaokool.ee
Telefon: 677 3495

Meeskonnajuht – Marge Siimann
E-post: marge.siimann@kaokeskus.ee
Telefon: 677 3495

Teenuste juht – Hanna-Liisa Tiitso
E-post: hannaliisa@kaokeskus.ee 
Teleon: 677 3495

Rehabilitatsioonitöö koordinaator – Liisi Pinta
E-post: liisi.pinta@kaokeskus.ee
Telefon: 677 3495, 5854 5586

Kvaliteedijuht – Jane Langemets
E-post: jane.langemets@kaokeskus.ee
Telefon: 677 3495

Eripedagoogilise töö juht – Kati Kiiver
E-post: kati.kiiver@kaokeskus.ee 
Telefon: 672 0696

Personalijuht – Helen Hakmann
E-post: helen.hakmann@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4473

Projektijuht – Piret Poller
E-post: piret.poller@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4473

Majandusjuhataja – Tatjana Urõvskaja
E-post: tatjana.urovskaja@kaokeskus.ee
Telefon: 5687 2202

Kuidas meid leida?

  • Bussijaamast/kesklinnast sõitke nr 23 bussiga ja väljuge Västriku peatuses. Kõndige Kajaka tänavalt kuni Käo tänavaga ristumiseni ja edasi vasakule.
  • Bussijaamast/kesklinnast sõitke nr 17 bussiga ja väljuge Nõmme tee peatuses. Sealt liikuge Kajaka tänavale kuni Käo tänavaga ristumiseni ja edasi paremale mööda Käo tänavat.