Kontakt

Aadress: Pae 37/ Võidujooksu 18, Tallinn
Telefon: 672 0696
E-post: kaokeskus@kaokeskus.ee

Käo Tugikeskuse direktor – Marina Runno
E-post: marina.runno@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4470

Käo Põhikooli direktor – Liina Pihol
E-post: liina.pihol@kaokool.ee
Telefon: 677 3495

Personalijuht – Helen Hakmann
E-post: helen.hakmann@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4473

Kvaliteedijuht – Jane Langemets
E-post: jane.langemets@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4470

Projektijuht – Piret Poller
E-post: piret.poller@kaokeskus.ee
Telefon: 606 4473

Teenuste juht – Hanna-Liisa Tiitso
E-post: hannaliisa@kaokeskus.ee
Telefon: 672 0696

Rehabilitatsioonitöö koordinaator – Liisi Pinta
E-post: liisi.pinta@kaokeskus.ee
Telefon: 5854 5586 

Majutusteenuse koordinaator – Triin Soopaju
E-post: triin.soopaju@kaokeskus.ee
Telefon: 502 4609

Eripedagoogilise töö juht – Kati Kiiver
E-post: kati.kiiver@kaokeskus.ee
Telefon: 672 0696 

Majandusjuhataja – Tatjana Urõvskaja
E-post: tatjana.urovskaja@kaokeskus.ee
Telefon: 5687 2202 

Õde – Maili YerlikayaE-post: maili.yerlikaya@kaokeskus.ee
Telefon: 5387 0770  

Kuidas meid leida?

Kesklinnast, Kivisilla peatusest sõitke bussiga nr 31, väljuge Võidujooksu peatuses.