Veebruarikuu üritused lastekeskuses ja Käo Põhikoolis

Veebruar oli ürituste poolest tihe kuu.

Sõbrapäeval, 14. veebruaril kutsus Banaani kodurühm lastekeskuse ja Käo Põhikooli pere saali sõbrapäevakohvikusse „Koos on hea“. Kõigil osalejatel oli võimalus nautida väikest kontserti Tallinna Ühisgümnaasiumi õpilastrio (koosseisus Hanna, Mia ja Joosep) esituses. Samuti sai ergutada oma maitsmismeeli hea ja paremaga ning kleepida kollaažile häid soove. Kirjatuvi jagas rühmadele laiali postkasti kogunenud sõbrapäevatervitused.

20.02 toimus lastekeskuse saalis ühisüritus, kus õpetaja Hannabel, eripedagoog Kaidi ja logopeed Margit tutvustasid õpilastele Erasmus+ õpirändel kogetut. Sel korral käidi Stockholmis Dibber Rullen koolis. Koolis õpivad sarnased õpilased nagu Käo Põhikooliski. Õpilased said Rootsi kööki maitsta (lihapallid, pohlamoos, kaste, kaneelirullid ja lagritsamaitselised vahukommid). Lisaks sai käia krooni meisterdamas, hobuse juures tegevusi tegemas ja veemänge mängimas. Toimus ka ühine ratastoolitants ja laulukandiku mäng. Viimaseid mänge mängiti ka kohalikus koolis. Kohal olid ka Pipi, härra Nilsson ja hobune.

23. veebruaril tähistasime saabuvat vabariigi aastapäeva ja algavat koolivaheaega saalis ühisüritusega Kilu & Kino, kus kõik said ühiselt kiluvõileibu valmistada ning seejärel multifilme vaadata.