Välisvabatahtlikud Käo Tugikeskuses 2022-2023

Euroopa Liidu programmide rahastusel on välisvabatahtlikud Käo Tugikeskuse tegevuses osalenud alates 2008. aastast. Käo Tugikeskus teeb vabatahtlike vastuvõtmiseks koostööd toetava ja koordineeriva organisatsiooniga MTÜ Eesti Erinoorsootöö Ühinguga noOR.

Käesoleva aasta 15. septembril alustas Käo Tugikeskuse Pae keskuses oma teenistust vabatahtlik Jakob Frenner. Jakob jääb meie juurde terveks aastaks: tema projekt lõppeb augustis 2023. Jakob on 19- aastane ja on pärit Salzburgist Austriast. Tema eesmärgiks oli Eestisse tulles tutvuda meie kultuuriga ja saada ülevaatet, kuidas meil lahendatakse inimestega seotud probleemolukordi. Hea on tõdeda, et Jakob on Pae keskuses kohanenud. Pae keskuse Rukkilille rühma peab ta oma Eesti perekonnaks. Tänu Rukkilille töötajatele, kes on olnud väga toetavad! Jakobi ülesanneteks praegu keskuses on Rukkilille noortega suhtlemine, mängimine, tunnetustoas olemine, jalutamine. Jakob on meie noortele nagu hea sõber, kes ei solvu ka siis, kui järjekordselt Memoriinis kaotajaks jääb.Soovime Jakobile toredat teenistuse jätkumist Pae keskuses!

3. novembril 2022 alustas Käo Tugikeskuse lastekeskuses oma vabatahtlikku teenistust Julene Olalla Munoz. Julene jääb tegutsema meie lastekeskusesse kuni 30. juunini 2023. Julene on 23-aastane, kes on pärit Baskimaalt Ermua nimelisest linnast, mida ümbritsevad mäed. Julene õppis Baskimaa ülikoolis sotsiaaltöö hariduse valdkonda. Talle meeldib tegeleda erinevate spordialadega, kuigi suurema osa oma elust on mänginud meeskonnas jalgpalli. Julenele meeldib kuulata muusikat ja sõpradega erinevaid tegevusi ette võtta. Soovime Julenele põnevaid väljakutseid ja toredaid sündmusi meie lastekeskuses!