Kogume Käobändi CD-le toetust Hooandjas!

Käobänd on esinenud oma eriliste muusikapaladega juba mitmetes kohtades. Näiteks on Käobänd saanud võimaluse oma muusikat jagada Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidiga Kadrioru lossis&#44 ETV „Puutepunkti“ saates&#44 Maailmapäeval Vabaduse väljakul ja paljudes teistes kohtades.

Kätte on jõudnud aeg jäädvustada Käobändi muusikalised saavutused ühele CD plaadile&#44 mis jääb kauniks mälestuseks veel pikaks ajaks. Käesoleva aasta jooksul panustame üheskoos&#160:Bombillaze&#160:muusikutega palju aega ja energiat oma esimese plaadi ilmumisele. Plaan on oma loominguga CD plaat valmis saada 2018. aasta&#160:novembri lõpuks.&#160:

Kõige tähtsam kogu tegevuse juures on meie tublide noorte jaoks just nimelt see kogemus&#44 mille nad üheskoos musitseerides&#44 muusikat salvestades ning oma esinemisrõõmu erinevatel kontsertidel jagades saavad.

Hooandjate toetuse abil soovime läbi viia järgmisi tegevusi:

  • plaadi salvestamine&#44 invatransport stuudiosse&#44 stuudio aeg&#44 tehniline tugi
  • plaadi montaaž
  • plaadi kujundustööd
  • plaadi tootmiskulud
  • plaadi esitluskontserdi korraldamine (transport&#44 tehnika rent&#44 ruumide kasutuskulu).

Eriti soovime selle erilise CD plaadi valmimisega tänada meie noorte vanemaid&#44 nende peresid ja keskuse inimesi&#44 kes on pühendanud palju aega ning energiat&#44 et luua sellised väärikad võimalused noorte eneseväljendamiseks.

Palun toeta meie esimese plaadi valmimist Hooandja keskkonnas ja anna meie noortele muusikutele võimalus!