Käo 53, 11317 Tallinn
Telefon +372 677 3495
E-post: kaokool@kaokool.ee

Liina Pihol - direktor liina.pihol@kaokool.ee

Kati Kiiver - eripedagoog kati@kaokeskus.ee

Kaidi Pill - õpetaja kaidi@kaokool.ee

Helen Kogerma - õpetaja helen@kaokool.ee

Katrin Lipso - õpetaja katrin@kaokool.ee

Jaanika Ingel - õpetaja (puhkusel) jaanika@kaokool.ee

Bäbby Täht - õpetaja babby@kaokool.ee

Karoliina Kägo - õpetaja karoliina@kaokool.ee

Kertu Rummel - õpetaja kertu@kaokool.ee

Marju Jõgis - õpetaja marju@kaokool.ee

Marina Allika - õpetaja marina@kaokool.ee

Pille-Riin Eiskop - õpetaja pille@kaokool.ee

Jaanika Savolainen - õpetaja karjäärikoordinaator jaanika@kaokeskus.ee

Laura Feldbach - õpetaja, füsioterapeut laura@kaokeskus.ee 

Inna Rahendi - õde (koolitervishoid). innarahendi@hotmail.comkaokool@kth.ee
Vastuvõtuaeg:
E 8:30-16:30
Tel: (+372) 5620 0160

Jane Langemets - Kooli pidaja esindaja, MTÜ Inimeselt Inimesele juhatuse liige jane@kaokeskus.ee

EE981010220196172227 - MTÜ Inimeselt Inimesele Arvelduskonto EUR