„Sügispidu“ ja õpilastöödest sügisnäituse avamine

8. novembrisl toimus Käo Tugikeskuse lastekeskuses ja Käo Põhikoolis sügispidu. Üritusele eelneval päeval said lapsed kaunistada saali ja välja panna oma loometööd.
Esimesena tutvustatigi lastele näitust, millega võeti sügishooaeg kokku. Kõik valminud tööd on valmistatud õpilaste poolt käelise tegevuse ja rühmatöö tervikute raames alates septembrist. Näitus on avatud novembri lõpuni.

Peo raames sai iga laste kodurühm kaunistada pimedaks ajaks küünlaaluse ning teha kastanitest ja tammetõrudest loomi või kaunistada paberist vahtralehti. Kui laps tundis, et on väsinud või soovib liikuda, siis oli saali keskele riputatud lehtedest valmistatud pall, mida oli võimalik koos sõbraga teineteisele lüüa.

Esimesele korrusel oli võimalus minna ajutiselt loodud tunnetustuppa „Sügis“, mille puhul sügis oli toodud siseruumidesse. Lastel oli võimalus peita end lehehunnikusse. Ruum loodi nii, et lehehunnikusse saaksid end peita nii kõndijad kui ka ratastoolis olevad lapsed. Lisaks tuli taustaks rahustavat muusikat.

Pidu lõpetati ühiselt kõrvitsapüree suppi süües. Arvestatud oli allergiatega, nii et iga laps sai suppi proovida.