Käo Tugikeskuse Pae keskus

Aadress: Pae 37/Võidujooksu 18, Tallinn 11414
Telefon: (+372) 672 0696
E-post: kaokeskus@kaokeskus.ee

Avatud: 7:30-17:00

Keskuse direktor - Merike Melsas
E-post: merike@kaokeskus.ee
Telefon: (+372) 606 4470
Direktori vastuvõtu aeg esmaspäeviti kell 14.00-16.00 Pae keskuses. Vastuvõtt eelregistreerimise alusel.

Teenuste juht - Merike Merirand
E-post: merike.merirand@kaokeskus.ee
Teenuste juhi vastuvõtu aeg teisipäeviti kell 10.00-12.00 Pae keskuses. Vastuvõtt eelregistreerimise alusel.

Personalijuht - Kaidi Nurm
E-post: kaidi.nurm@kaokeskus.ee
Telefon: (+372) 606 4473

Vanemsotsiaalpedagoog - Liisi Pinta
E-post: liisi.pinta@kaokeskus.ee
Telefon: (+372) 672 0696

Sotsiaalpedagoog sotsiaaltöötaja ülesannetes - Silvia Looveer
E-post: silvia@kaokeskus.ee

Eripedagoogilise töö juht - Kati Kiiver
E-post: kati@kaokeskus.ee

Majandusjuhataja - Tatjana Urõvskaja
E-post: tatjana@kaokeskus.ee

Kuidas meid leida?

  • Kesklinnast, Kunstiakadeemia peatusest sõitke bussiga nr 31, väljuge Võidujooksu peatuses.